Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Shitet / for Sale
€99,000/Total
Shitet / for Sale

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit te thate !

Rruga Ullishtes, Sauk 2, Albania

Dhoma: 2Banja: 2m²: 112

Apartamente ne Shitje

Eduina l

3 years ago

€99,000/Total

Dhoma: 2Banja: 2m²: 112

Apartamente ne Shitje

3 years ago

Shitet / for Sale
€450,000€450/m2
Shitet / for Sale

Ambjente komerciale per shitje Poste Parkimi 1000 m2

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania

m²: 1000

Ambjente Komerciale ne Shitje

Ilir Cino

4 years ago

€450,000€450/m2

m²: 1000

Ambjente Komerciale ne Shitje

4 years ago

Shitet / for Sale
€750,000€2,500/m2
Shitet / for Sale

Ambjent Komercial / Dyqan rruga e Barrikadave 300m2 .

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania

Banja: 2m²: 300

Ambjente Komerciale ne Shitje

Ilir Cino

4 years ago

€750,000€2,500/m2

Banja: 2m²: 300

Ambjente Komerciale ne Shitje

4 years ago

Shitet / for Sale
€93,000€1,490/m2
Shitet / for Sale

Apartamente per shitje 1+1 dhe 2+1 rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania

Dhomë: 1Banjë: 1m²: 62

Apartamente ne Shitje

Ilir Cino

4 years ago

€93,000€1,490/m2

Dhomë: 1Banjë: 1m²: 62

Apartamente ne Shitje

4 years ago

Shitet / for Sale
€153,000/Total
Shitet / for Sale

Lokal per Shitje rruga Myslym Shyri !

Rruga Myslym Shyri, Tiranë, Albania

Dhomë: 1Banja: 2m²: 72

Ambjente Komerciale ne Shitje

Ilir Cino

4 years ago

€153,000/Total

Dhomë: 1Banja: 2m²: 72

Ambjente Komerciale ne Shitje

4 years ago

Shitet / for Sale
€205,000/Total
Shitet / for Sale

Okazion Shitet Bar Kafe prane Ambasades Amerikane

Rruga Mihal Grameno, Tirana, Albania

Banja: 2m²: 100

Ambjente Komerciale ne Shitje

Ilir Cino

4 years ago

€205,000/Total

Banja: 2m²: 100

Ambjente Komerciale ne Shitje

4 years ago