Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Ambjent biznesi per qira/shitje prane Ministrise se Jashtme Me Qera

Ministria e Punëve të Jashtme, Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania
€6/M2

Përshkrimi

Ambjenti shtrihet ne 2 Kate te nje pallat te viteve 2000.

I gjithe kati 0 dhe kati 1.

Me komunikim te brendshem

Per cdo lloj biznesi.

250-570 m2

Ambjenti eshte bosh,

Foto tender

Tarife sherbimi per qeramarres 1/2 qera

 

  • Adresa: Ministria e Punëve të Jashtme, Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated February 2, 2023 at 3:44 pm

  • Çmimi: €6/M2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën