Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Ambjent komercial per qira tek pazari i Ri 145m2 okazion Qera / for Rent

Rruga e Saraçëve, Tirana, Albania
€1,500/muaj

Përshkrimi

Ambjent komercial per klinika, zyra etj

Perberja salla e madhe open space me lehtesi per ta ri formezuar dhe disa ambjente supporti

Ndertese e re e vitit 2012

Termoizolim shume i mire sistem aspirim kondicionimi

per informacion ose vizite ne prone

kontakto

 

0672016918

  • Adresa: Rruga e Saraçëve, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated February 19, 2024 at 11:06 am

  • Çmimi: €1,500/muaj
  • Siperfaqe: 145 m²
  • Banja: 1
  • Viti i ndertimit: 15.07.2012

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Marsel Cino
+355672016918 +355672016918

Pyetje për pronën