Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 +parkim, Kopshti zoologjik Me Qera

Kopshti Zoologjik, Tiranë, Albania
€799/Muaj

Përshkrimi

Ne latin e 4 te fundit te nje pallati te ri, me mobilim te mire dhe me pamje spektalolare.

Me sallon te madh, kend gatimi.

2 dhoma gjumi, tualet

Parkim

 

  • Adresa: Kopshti Zoologjik, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated May 19, 2024 at 8:30 pm

  • Çmimi: €799/Muaj
  • Siperfaqe: 100 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 1
  • Garazh: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën