Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 1+1 per qira, tek Stadiumi Dinamo Me Qera

Stadiumi
€550/Muaj

Përshkrimi

jepete qira

1+1 I mobiluar tek Stadiumi dinamo

Ne katin 5 te nje Pallati te ri me ashensor..

Me planimetri dhe orientim super.

Parket.

Tualet me dritare.

 

Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Tarife sherbimi 1/2 qira per qeramares

  • Adresa: Stadiumi
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated May 21, 2024 at 9:14 am

  • Çmimi: €550/Muaj
  • Siperfaqe: 65 m²
  • Dhoma: 1
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën