Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 1+1 per shitje tek Urban Gate Rezidence Shit/Blerje

Urban Planning & Development, Tirana, Albania
€1,195/M2

Përshkrimi

Ne nje pallat te ri drejt perfundimit.

Ne astir.faze veshje fasade dhe vendosje pllakash.

Shesim 1+1 te bollshem

Ne katin e 7 te tij

Per nje vizite ne prone na kontaktoni

Tarife 1% per bleresin.

 

 

  • Adresa: Urban Planning & Development, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated May 24, 2024 at 11:20 am

  • Çmimi: €1,195/M2
  • Siperfaqe: 80 m²
  • Dhoma: 1
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën