Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 ne shitje tek Kodra e diellit me verande Shitje / Sale

€1,399/m2

Përshkrimi

Shesim apartament 2+1 tek kodra e diellit, prane rezidences Kodra e diellit.

Apartamenti ka siperfaqe 130 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje ndertese te re te sapo perfunduar

 

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe veranda.

Adresa

Detajet

Updated March 29, 2024 at 2:14 pm

  • Çmimi: €1,399/m2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Marsel Cino
+355672016918 +355672016918

Pyetje për pronën