Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per qira, Mozaiku I Tiranes Me Qera

8RJ3+2MQ, Tirana, Albania
€699/Muaj

Përshkrimi

Apartamenti ndodhe ne nje pallat te ri, prane Mozaikut te tiranes , dhe bllokut te ambasadave

Me sallon dhe kend gatimi , me dy dhoma gjumi, 2 tualete

Teresisht I mobiluar

Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Cmimi eshte neto

Tarife sherbimi per qiramarres 1/2 qira

  • Adresa: 8RJ3+2MQ, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated February 19, 2024 at 3:05 pm

  • Çmimi: €699/Muaj
  • Siperfaqe: 110 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën