Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per shitje, Kompleks Xhelux-vilat Amerikane Shit/Blerje

Nd. 54 H.1 Njësia Bashkiake Nr. 1, 1019, Rruga e Elbasanit, Tiranë, Albania
€1,290/M2

Përshkrimi

Shitet ne kompleks te ri drejt perfundimit.

2+1 me siperfaqe 130 m2

Me punime teper cilesore, me planimetri dhe orientim te mire.

Sallon I madh me kend gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon

Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Tarife sherbimi per bleresin 1%

  • Adresa: Nd. 54 H.1 Njësia Bashkiake Nr. 1, 1019, Rruga e Elbasanit, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated February 3, 2024 at 10:24 am

  • Çmimi: €1,290/M2
  • Siperfaqe: 130 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 2

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën