Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartamente 1+1 per shitje zona Don Bosco! Shit/Blerje

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania
€56,500€850/m2

Përshkrimi

Shiten apartamente ne zonen e Don Boskos tek kompleksi Pepa.

Apartamentet jane me siperfaqe  te ndryshme , respektivisht 67m2 dhe 69m2.

Apartamentet ndodhen ne katin e trete dhe te gjashte te banimit.

Kompleksi eshte dorzuar, punimet jane te cilesise se larte , shkallet e gjera dhe me hapsira te gjelbera per femijet ,dokumentacioni i pronesise eshte ne proces, aktualisht me kontrate sipermarrje.

Cmimi 850 euro per m2

  • Adresa: Rruga Don Bosko, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Don Bosko
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated June 22, 2020 at 11:39 am

  • Prone ID: atdb 62220
  • Çmimi: €56,500
  • Siperfaqe: 67 m²
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Eduina l

Pyetje për pronën

Open chat