Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartamente ne Dhermi Shitje / Sale

5J38+P2, Palasë, Albania

Përshkrimi

Apartamente planimetri te ndryshme prane Santorini Dhermi, early birds kane mundesi zgjedhje.

Planimetrite variojne nga:

43m2 deri ne 203m2

 

Per informacion dhe cmim ju lutem kontaktoni

0672016918

  • Adresa: 5J38+P2, Palasë, Albania
  • Qyteti: Palasë
  • Qarku: Vlorë County
  • Shteti: Albania

Kontakto

CONTACT AGENT
Marsel Cino
+355672016918 +355672016918

Pyetje për pronën