Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

OKAZION! Shiten dy poste parkimi prane Misionit Eleonora/Kodrra e Diellit Shitje / Sale

Selcom (HQ) Kodra e Diellit, Rruga Zallit, Tirana, Albania
€15,500/Total

Përshkrimi

Shiten dy poste parkimi prane Misionit Eleonora te Kodrra e Diellit.

Postet e parkimit ndodhen ne katin -1.

Secili nga postet eshte 15.3 m2 dhe jane te mbyllur.

Disponojne dokumentacion te rregullt.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

 

  • Adresa: Selcom (HQ) Kodra e Diellit, Rruga Zallit, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Zona: Kodrra e Diellit
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated February 17, 2020 at 9:41 am

  • Çmimi: €15,500/Total
  • Siperfaqe: 31 m²

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Merita Xhepa
+355 4 2222 444 +355 67 59 81 865

Pyetje për pronën

Open chat