Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Shitet apartament 3+1 tek Arlis Farmacia 10 Me Qera

perballe QSUT, Rruga e Dibrës, Tirana 1023, Albania
€185,000€10,000/Total

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri viti 2022

Me siperfaqe dhe planimetri optimal.

Sallon, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Diaponon parkim me cmim ekstra.

Per nje visite ne prone na kontaktoni.

Tarife sherbimi per bleresin 1%

 

 • Adresa: perballe QSUT, Rruga e Dibrës, Tirana 1023, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Kodi postar: 1023
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated October 10, 2023 at 1:43 pm

 • Çmimi: €185,000
 • Siperfaqe: 132 m²
 • Dhoma: 3
 • Banja: 2
 • Garazh: 1
 • Garage Size: 15

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën