Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Toke Are per shitje Damjan Vaqar 7828m2 Shit/Blerje

Damjan-Fortuzaj, Albania
€39/M2

Përshkrimi

Shitet toke are ne fshatin Damjan ne zonen e Vaqarrit.
Vetem 20 km nga Tirana dhe e vendosur ne nje zone me mikro klime e cila eshte e pershtashme per zhvillimin vreshtarise dhe ullinjve.
Zona eshte e pershtashme per zhvillimin e mikroinvestime dhe agroturizem.
Per me shume informacion ose nje vizite ju lutem te na kontaktoni.

  • Adresa: Damjan-Fortuzaj, Albania
  • Qyteti: Damjan-Fortuzaj
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: Vaqarr
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated August 28, 2020 at 11:23 am

  • Prone ID: ath 8282
  • Çmimi: €39/M2
  • Siperfaqe: 7828 m²

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën