Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Qera / for Rent
€185€23,000/lek
Qera / for Rent

Apartament 1+1 per qera Ministria e Mbrojtjes

Rruga Zihni Sako, Tirana, Albania

Dhomë: 1Banjë: 1m²: 66

Apartamente me Qera

Ilir Cino

3 weeks ago

€185€23,000/lek

Dhomë: 1Banjë: 1m²: 66

Apartamente me Qera

3 weeks ago

Qera / for Rent
€450/Month
Qera / for Rent

Apartament 2+1per qera rruga Faik Konica.

Rruga Faik Konica, Tirana, Albania

Dhoma: 2Banjë: 1m²: 90

Apartamente me Qera

Ilir Cino

4 weeks ago

€450/Month

Dhoma: 2Banjë: 1m²: 90

Apartamente me Qera

4 weeks ago

Qera / for Rent
€250/Muaj
Qera / for Rent

Apartament 2+1 ,90 m2 per Qira Kopshti Botanik.

The Botanical Park of Tirana, Rruga Selita e Vjeter, Tirana, Albania

Dhoma: 2Banjë: 1m²: 90

Apartamente me Qera

Ilir Cino

4 weeks ago

€250/Muaj

Dhoma: 2Banjë: 1m²: 90

Apartamente me Qera

4 weeks ago

Qera / for Rent
€400/Muaj
Qera / for Rent

Apartament 1+1 per qera prane Vizion Plus.

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania

Dhomë: 1Banjë: 1m²: 72

Apartamente me Qera

Ilir Cino

4 weeks ago

€400/Muaj

Dhomë: 1Banjë: 1m²: 72

Apartamente me Qera

4 weeks ago

Me Qera
€449/Muaj
Me Qera

Apartament 1+1 dhe parkim per qira prane Nobis

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania

Dhomë: 1Banjë: 1m²: 76

Apartamente me Qera

Olsi Cino

1 month ago

€449/Muaj

Dhomë: 1Banjë: 1m²: 76

Apartamente me Qera

1 month ago

Me Qera
€800/Muaj
Me Qera

Apartamente per qira-shitje ne Rezidencë

Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull Bathore, Albania

Dhoma: 2Banja: 2m²: 145

Apartamente me Qera

Olsi Cino

1 month ago

€800/Muaj

Dhoma: 2Banja: 2m²: 145

Apartamente me Qera

1 month ago

Qera / for Rent
€300/Month
Qera / for Rent

Apartament 1+1 per qera Bulevardi Zog i Pare .

Bulevardi Zogu I, Tiranë, Albania

Dhomë: 1Banjë: 1m²: 60

Apartamente me Qera

Ilir Cino

1 month ago

€300/Month

Dhomë: 1Banjë: 1m²: 60

Apartamente me Qera

1 month ago

Rezervuar
€1/Month
Rezervuar

Komfort dhe i kendeshem apartament 1+1 per qera Blloku .

Rruga Brigada VIII, Tiranë, Albania

Dhomë: 1Banjë: 1m²: 80

Apartamente me Qera

Ilir Cino

1 month ago

€1/Month

Dhomë: 1Banjë: 1m²: 80

Apartamente me Qera

1 month ago

Rezervuar
€1/month
Rezervuar

Apartament per qera 2+1 Prane Nobis Wellnes Centre .

Rruga e Kosovarëve, Tiranë, Albania

Dhoma: 2Banja: 2m²: 110

Apartamente me Qera

Ilir Cino

1 month ago

€1/month

Dhoma: 2Banja: 2m²: 110

Apartamente me Qera

1 month ago


Open chat