Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Shit/Blerje
€1,850/m2

Dhoma: 2Banja: 2m²: 110

Apartamente ne Shitje

Ilir Cino

4 months ago

€1,850/m2

Dhoma: 2Banja: 2m²: 110

Apartamente ne Shitje

4 months ago

Qera / for Rent
€500/Month
Qera / for Rent

Apartament 2+1+ parkim per qera pjese Vile

Rruga Fuat Toptani, Tiranë, Albania

Dhoma: 2Banjë: 1m²: 200

Apartamente me Qera

Ilir Cino

5 months ago

€500/Month

Dhoma: 2Banjë: 1m²: 200

Apartamente me Qera

5 months ago

Shitje / Sale
€72,000
Shitje / Sale

Apartament 1+1 per shitje ne Don Bosko

Rruga Albanopoli, Tirana, Albania

Dhomë: 1Banjë: 1

Apartamente ne Shitje

Merita Xhepa

5 months ago

€72,000

Dhomë: 1Banjë: 1

Apartamente ne Shitje

5 months ago

Me Qira
€800
Me Qira

Zyre per qira ne Bllok

Rruga Vaso Pasha, Tiranë, Albania

Banjë: 1m²: 81

Ambjente Komerciale me Qera

Merita Xhepa

5 months ago

€800

Banjë: 1m²: 81

Ambjente Komerciale me Qera

5 months ago

Shit/Blerje
€86,900
Shit/Blerje

Apartament 2+1, karamele per shitje prane Kopshtit Botanik

The Botanical Park of Tirana, Rruga Selita e Vjeter, Tiranë, Albania

Dhoma: 2Banjë: 1m²: 85

Apartamente ne Shitje

Olsi Cino

5 months ago

€86,900

Dhoma: 2Banjë: 1m²: 85

Apartamente ne Shitje

5 months ago

Shit/Blerje
€116,000/Total
Shit/Blerje

Okazion, 2+1 prane Pazari i ri – Shkolla e Kuqe

Shkolla e Kuqe, Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania

Dhoma: 2Banja: 2m²: 121

Apartamente ne Shitje

Olsi Cino

5 months ago

€116,000/Total

Dhoma: 2Banja: 2m²: 121

Apartamente ne Shitje

5 months ago

Rezervuar
€470/Month
Rezervuar

Komfort dhe i kendeshem apartament 1+1 per qera Blloku .

Rruga Brigada VIII, Tiranë, Albania

Dhomë: 1Banjë: 1m²: 80

Apartamente me Qera

Ilir Cino

5 months ago

€470/Month

Dhomë: 1Banjë: 1m²: 80

Apartamente me Qera

5 months ago

Qera / for Rent
€389€85,000/Muaj
Qera / for Rent

Apartament top floor per qira ose shitje , prane Amabsades Gjermane

Rruga Frederik Shiroka, Tiranë, Albania

Dhomë: 1Banjë: 1m²: 130

Apartamente me Qera

Olsi Cino

5 months ago

€389€85,000/Muaj

Dhomë: 1Banjë: 1m²: 130

Apartamente me Qera

5 months ago

Qera / for Rent
€390/Month
Qera / for Rent

Apartament 2+1+2b per qera Komuna e Parisit dhe Parkut te Liqenit !

Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania

Dhoma: 2Banja: 2m²: 110

Apartamente me Qera

Ilir Cino

5 months ago

€390/Month

Dhoma: 2Banja: 2m²: 110

Apartamente me Qera

5 months ago