Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 , 136m/2 per Qera Fakulteti Zonja e Keshillit te Mire ! Rezervuar

Rruga Ana Komnena, Tirana, Albania
€400

Përshkrimi

Jepet apartament teresisht i mobiluar ne menyre moderne ne zonen e Fushes se Aviacionit .
Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine,1 banjo dhe verande e cila pershkon gjithe perimetrine e apartamentit .
Dyshemeja eshte e shtruar me parquet,dritaret dhe dyert jane dopio xham per izolim akustik dhe temperature, sistem kondicionimi, sistem monitorimi kamera 24 ore .
Zona eshte me infrastrukture te rregullt dhe lehtesisht e aksesueshme .
Per me shume informacion ose nje vizite ju lutem te na kontaktoni .

  • Adresa: Rruga Ana Komnena, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated October 14, 2019 at 11:58 am

  • Prone ID: ath56
  • Çmimi: €400
  • Siperfaqe: 136 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën

Open chat