Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 per qera Don Bosco, Gjykata Administrative !!! Qera / for Rent

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania
€450/Month

Përshkrimi

Jepet per qera Apartament ne zonen e Don Boscos prane Gjykates Admistrative !!!
Apartamenti eshte i organizuar ne
Dhome ndenje dhe kuzine e perbashket,
DY dhoma gjumi , ballkon i bollshem .
Dy tualete.
Prona jepet per zyra ose banim, e pa mobiluar .
Per me shume info ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

nr tel ose whats up 0674050064.

 • Adresa: Rruga Don Bosko, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirane
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: Don Bosco
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated June 3, 2024 at 8:38 am

 • Prone ID: ath 6324
 • Çmimi: €450/Month
 • Siperfaqe: 90 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 2

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën