Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1 + parkim, per shitje tek Gjykata e Larte Shit/Blerje

Rruga Myslym Shyri, Tiranë, Albania
€394,000invalid/Total

Përshkrimi

Shitet super 2+1+parkim ne super ndertim prane Gjykates se Larte, me privatesi totale dhe me security. Me akses te menjehershem ne nyjet kyce te tiranes.

Me sallon te madh, kend gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete ballkon.

Cmimi 394000 € apartament

38000€ parkim

Tarife sherbimi 1% qira per bleresin

 

 • Adresa: Rruga Myslym Shyri, Tiranë, Albania
 • Qyteti: Tirane
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated May 30, 2024 at 1:26 pm

 • Çmimi: €394,000
 • Siperfaqe: 141 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 2
 • Garazh: 1
 • Garage Size: 16.4

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën