Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1, sip 110 m2 per qira rruga Kosovareve ! Qera / for Rent

Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania
€550/Muaj

Përshkrimi

Jepet per qera apartament 2+1 i pozicionuar prane parkut te liqenit .

Apartamenti eshte teresisht i mobiluar dhe i pozicionuar nga jup perendimi.

Organizimi i prones 2 dhoma gjumi, 2 banjo, dhome ndenje,kuzhine, korridor dhe nje ballkon.

Lehtesisht i aksesueshem nga rruga kryesore mundesi parkimi ne zone, ashensor.

Per me shume informacion ose nje vizite ju lutem te na kontaktoni.

 • Adresa: Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirane
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: Parku I Liqenit
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated February 22, 2020 at 12:23 pm

 • Prone ID: ath222
 • Çmimi: €550/Muaj
 • Siperfaqe: 110 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 2

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën

Open chat