Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+1,+parkim per qira, kompleksi Touch of Sun Me Qera

Touch of the Sun, Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull Bathore, Albania
€1invalid

Përshkrimi

Ne katin e 2 te nderteseses, orientim lindje,

Me siperfaqe 110 m2, totalisht i mobiluar, vend pqrkim ne cmim,

Kompleksi ofron security 24/7, palester, pishine, salle lojrash, gym.

Per informacion te metejshem kontakto dhe nje vizite kontakto me agjentin.

Tarife sherbimi 1/2 qira per qeramarresin.

 

  • Adresa: Touch of the Sun, Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull Bathore, Albania
  • Qyteti: Mjull Bathore
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated March 30, 2022 at 2:21 pm

  • Çmimi: €1
  • Siperfaqe: 110 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 2
  • Garazh: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën