Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament per shitje/qera 3+1+2Bath + post parkimi , Rezidenza Touch of Sun!!! Shit/Blerje

Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull-Bathore, Albania
€330,000/TOTAL

Përshkrimi

Apartament per shitje/qera , Rezidenza Touch of Sun!!!

Organizimi 3 dhoma , 2 tualete , dhome ndenje dhe nje Ballkon orientim perfekt.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 .

Apartamenti eshte i shtruar me parquet sistem ngrohje ftohje.

Punime cilesore godine elitare.
Orientim jug perendim .

Gjithashtu ne cmimi perfshihet dhe nje post parkimi ne godine .

Cmimi per qera eshte 1400euro ne muaj

Per me shume info ju lutem te na kontaktoni.

info 0674050064

 • Adresa: Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull-Bathore, Albania
 • Qyteti: Mjull Bathore
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: TOS Rezidence, Sauk
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated January 6, 2023 at 9:10 am

 • Prone ID: ath t922
 • Çmimi: €330,000/TOTAL
 • Siperfaqe: 186 m²
 • Dhoma: 3
 • Banja: 2
 • Garazh: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas
 • :

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën