Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament per shitje Rruga Fortuzi qendra Tiranes !!! Shit/Blerje

Rruga Fortuzi, Tirana, Albania
€127,000/TOTAL

Përshkrimi

Midis rruges se Durresit dhe Bulevardit Zog i Pare rruga Fortuzi
Shitet apartament
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 orjentim jug .
Apt ka sip 60 m2 totale dhe 53m2 net Apt eshte totalisht i rinovuar .
Organizimi, 2 dhoma, dhome ndejnje, koridor i bollshem, nje banjo,kend gatimi .
Dokumentacion i rregullt pronesie certifikate.
Apartameti eshte i pozicionuar prane qendres te Tiranes , dhe eshte i pershtateshem per dhenie me qera afat shkurter.

Per nje vizite ne prone kontakto.

Cel. : 0674050064

 • Adresa: Rruga Fortuzi, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirane
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: Njesia 9/1
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated February 7, 2024 at 9:35 am

 • Prone ID: ath an724
 • Çmimi: €127,000/TOTAL
 • Siperfaqe: 53 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën