Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Jepet per qera farmaci Sip 50 m2 rruga Marko Bocari prane Nobis Qera / for Rent

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania
€1,000/Month

Përshkrimi

Jepet me qera ambjent biznensi Farmaci.

Sip e brendshme rreth 50 m2 teresisht e mobiluar.

Zona eshte me nje zhvillim te madh dhe me kliente cilesore.

Per me shume info ju lutem te na kontaktoni

  • Adresa: Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Zona: Nobis Wellnes Center, zona 5/2
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated June 11, 2024 at 10:00 am

  • Prone ID: ath 24611
  • Çmimi: €1,000/Month
  • Siperfaqe: 50 m²
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën