Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Vile tip Solitar per shitje Kompleks i Ri Rezidencial Olive Park !!! Shit/Blerje

Olive Park Residences, Tirana, Albania
€465,000/TOTAL

Përshkrimi

“Olive Park Residence” ështe një kompleks me vila elegante, nga te paret e këtij lloji në Shqipëri.
Kompleksi krijon një komunitet i cili ofron një përvojë jetese luksoze dhe të sigurt.

Ky kompleks gjendet midis gjelbërimit kodrinor magjepsës që ofron natyra joshëse e kësaj zone.

Parcelat e përcaktuara për këtë tip vile janë mbi 340m2.

Ndër veçantitë e vilës jane bodrumi me pamje dhe akses të drejtpërdrejtë në kopshtin prapa vilës. Dhoma e ndenjies me hapësirë të madhe dhe lirshmeria e pamjes qe ofron poziconi i viles.

Parcelat e tokes ofrojnë edhe mundësinë e ndërtimit të pishinës ose jo, në varësi të preferencës suaj.

Per me shume informacion ose nje vizite ju lutem te na kontaktoni.

 • Adresa: Olive Park Residences, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Zona: Rruga e Elbasanit
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated January 12, 2023 at 12:55 pm

 • Prone ID: ath ec1223
 • Çmimi: €465,000/TOTAL
 • Siperfaqe: 374 m²
 • Dhoma: 4
 • Banja: 3
 • Garazh: 3

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën