Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 1+1 per qera, prane rruges M Shyri Qera / for Rent

Rruga Islam Alla, Tirana, Albania
€450/Month

Përshkrimi

Jepet me qera apartament prane rruges Myslym Shyri .

Apartamenti eshte teresisht i mobliluar ne menyre te kendshem dhe estetike, parquet.

Sistem Kondicionimi ngrohje ftohje

Organizimi i brendshem eshte korridor

Dhome gjumi e bollshme.

Dhome ndenje, kend gatimi i vecante , 1 banjo dhe ballkon .

Kat i 2 banim jo ashensor

Vendodhja eshte shume e mire per arsye te levizjes , qetesise sigurise dhe afersise me cdo destinacion qe ofron zona.

Per me shume info ju lutem na kontaktoni.
0674050064

 • Adresa: Rruga Islam Alla, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Zona: Rruga Myslym Shyri njesia 10/2
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated October 30, 2023 at 9:33 am

 • Prone ID: ath 100323
 • Çmimi: €450/Month
 • Siperfaqe: 72 m²
 • Dhoma: 1
 • Banja: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën