Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 1+1 per qira te Rruga Marko Bocari dhene me qera/rented

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania
€400

Përshkrimi

Jepet apartament 1+1 per qira te Rruga Marko Bocari.

Apartamenti ndodhet ne katin  4 banim.

Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te kerkuara per banim.

Organizohet ne:

Nje dhome gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke.

Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.

 • Adresa: Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated October 30, 2021 at 11:22 am

 • Çmimi: €400
 • Siperfaqe: 75 m²
 • Dhoma: 1
 • Banja: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas
 • :
 • :

Kontakto

CONTACT AGENT
Marsel Cino
+355 4 2222 444 +355 67 2016918
Facebook Youtube

Pyetje për pronën