Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 2+ 1 per qera rruga Kosovareve !!! Qera / for Rent

Rruga e Kosovarëve, Tiranë, Albania
€600/Month

Përshkrimi

Jepet apartament 2+1 per qira te Rruga Marko Bocari.

Nje nder zonat me te preferuara dhe te kerkuara per banim.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te vitit 2018.

Organizohet si me poshte:

Dy dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje e perbashket, 2tualet , 2ballkone.

Apartamenti eshte i mobiluar , parquet, ac.

Mundesi parkimi ne zone.

Ne cmimin e qerase nuk perfshihen taksat,administrimi, energjia dhe uji , int.

Kafshet nuk lejohen .

Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni 0674050064

 • Adresa: Rruga e Kosovarëve, Tiranë, Albania
 • Qyteti: Tirane
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: Nobis Wellnes Center, zona 5/2
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated September 18, 2021 at 8:44 am

 • Prone ID: ath 54732
 • Çmimi: €600/Month
 • Siperfaqe: 117 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 2

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën