Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament 3+1 , per qira Sheshi Skenderbej Me Qera

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania
€1,190/Muaj

Përshkrimi

Apartament me mobilim klasik , per qira 2 minuta nga qendra.

Me superfaqe 150 m2, orinetim jug perendim,

Me vend parkimi.

Punime shume te mira dhe planimetri e rregullt.

I restauruar dhe mobilim total.

Sisitem qendror kondicionimi, parket dru masiv, mobilim me shije.

Sallon gjigand me kend gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Tarife sherbimi 1/2 qera per qeramarresin.

  • Adresa: Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated November 16, 2023 at 3:40 pm

  • Çmimi: €1,190/Muaj
  • Siperfaqe: 170 m²
  • Dhoma: 3
  • Banja: 2
  • Garazh: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën