Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament modern 1+1 me qira, tek Ish-Tregu elektrik Me Qera

Rruga Petro Nini Luarasi 76, Tiranë, Albania
€420/Muaj

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne nje objekt ndertim i vitit 2009.

Me ashensor Kone,

Koridor i madh me dollape, banjo e madhe, sallon-kend gatimi, dhome gjumi, ballkon, 1 ac, lavastovilje,

Orientim jug, kati i 7,

Shtruar i gjithi me parket, grila,

I mobiluar me shije dhe me gjithcka te nevojshme.

Pallati ka dhe vende parkimi nen toke me pagese ekstra.

Tarife sherbimi 1/2 qira per qeramarresin.

 

  • Adresa: Rruga Petro Nini Luarasi 76, Tiranë, Albania
  • Qyteti: Tirane
  • Qarku: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated November 16, 2023 at 4:12 pm

  • Çmimi: €420/Muaj
  • Siperfaqe Trualli: 70 m²
  • Dhoma: 1
  • Banja: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën