Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Apartament per Shitje 2+1+ Post Parkim tek Kompleksi Magnet Shitje / Sale

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania
€129,000/Total

Përshkrimi

Apartament per Shitje 2+1+ Post Parkim tek Kompleksi Magnet

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri dhe me punime mjaft cilesor

Organizohet nga 2 dhoma gjumi,sallon+kuzhine,tualet dhe ballkon

Ne cmimin e aparatemntit eshte i perfshire mobilimi si dhe parkimi prej 29 m2

Prona shume shpejt pajiset ne certifikate pronesie

Per nje vizite ne prone na kontaktoni

  • Adresa: Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania
  • Qyteti: Tirana
  • Qarku: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detajet

Updated September 11, 2019 at 8:48 am

  • Çmimi: €129,000/Total
  • Siperfaqe: 90 m²
  • Dhoma: 2
  • Banja: 1
  • Garazh: 1

Detaje shtese

  • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
user 3
+3554222444 +355674050035

Pyetje për pronën