Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Super penthouse me verande dhe parkim, per qira tel Nobis. Me Qera

Nobis Wellnes Center, Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania
€1/Muaj

Përshkrimi

 1. Ne katin e fundit te pallatit Kompleksi Nobis, japim me qira apartament madheshtor, me siperfaqe banimi 160 m2, dhe verande 180 m2  dhe vend parkimi, gjithcka e mobiluar me shije dhe hitech,
 2. E pabanuar me pare.
 3. Oxhak, 2 tualete, lavanderi, sallon ngrenie, gatim me vete, living me vete.
 4. Super vendodhje 30 hapa nga liqeni.
 5. Per nje vizite ne prone , na kontaktoni.
 6. Tarife sherbimi 1/2 qira per qiramarresin.
 • Adresa: Nobis Wellnes Center, Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirane
 • Qarku: Qarku i Tiranës
 • Zona: Blloku
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated May 24, 2022 at 5:08 pm

 • Çmimi: €1/Muaj
 • Siperfaqe: 340 m²
 • Dhoma: 2
 • Banja: 2
 • Garazh: 1

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Olsi Cino

Pyetje për pronën