Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Vile per qera 3 kat prane rruges se Dibres, Spitali Amerikan 2 !!! Qera / for Rent

Rruga Lluke Kacaj, Tirana, Albania
€1,000/Month

Përshkrimi

Vile per qera me siperfaqe totale 250 m2 ndodhet shume prane “Spitalit Amerikan 2” RRuga e Dibres ,

Prona është e organizuar me dy kate + papafingo, verande dhe oborr.

Kati i parë ka: guzhinë, dhomë ndenje,Tualet
Kati i dyte disponon 2dhoma gjumi dhe 1 tualet, ambjent per iorganizuar per studio.

Papafingo eshte e organizuar: korridor,1 dhome ndenje , 1 dhome gjumi dhe 1 tualet .

Prona jepet me qera e mobiluar sic eshte, sistem kondicionimi.

Post parkimi per 2 /3 makina.

Zone shume e qete, ambjent familjar, miqesore me kafshet .

Per me shume info ose nje vizite ju lutem te na kontaktoni 0674050064.

 • Adresa: Rruga Lluke Kacaj, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Zona: Spitali Amerikan 2 Rruga e Dibres .
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated February 7, 2024 at 9:58 am

 • Prone ID: ath m724
 • Çmimi: €1,000/Month
 • Siperfaqe: 250 m²
 • Siperfaqe Trualli: 100 m²
 • Dhoma: 3
 • Banja: 3
 • Garazh: 3

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën