Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Vile shitje prane Bllokut te Ambasadave Rruga Kavajes !!! Shit/Blerje

Rruga Xhezmi Delli, Tirana, Albania
€649,900/TOTAL

Përshkrimi

🏢 Vile per shitje 4 kat !!!
📍 Residence Prane Bllokut te Ambasadave
🔲 Sip trualli 120m2 , ndertim 385m2 ,verande 57m2
🅿️ 3/4Poste parking
🔲organizimi.
Kati perdhe poste pakimi mbyllur, depo, tualet.
Kati i pare apt 2+1 + tualet + verande.
Kati i dyte apt 2+1 +tualet + verande
Kati i trete apt 1+1 + tualet + verande
Punime dhe rifinitura cilesore
ℹ️ Certificate Pronesie
🏷️ Çmimin nga 549900€
ℹ️0674050064

 • Adresa: Rruga Xhezmi Delli, Tirana, Albania
 • Qyteti: Tirana
 • Qarku: Tirana County
 • Shteti: Albania

Detajet

Updated January 26, 2024 at 4:31 pm

 • Prone ID: ath 191023
 • Çmimi: €649,900/TOTAL
 • Siperfaqe: 385 m²
 • Dhoma: 5
 • Banja: 4
 • Garazh: 4

Detaje shtese

 • Eg: Equipment: Grill - Gas

Karakteristika të tjera

Kontakto

CONTACT AGENT
Ilir Cino
+355 42 222 444 +355 67 40 50 064

Pyetje për pronën