Hene - Premte 9:00 - 20:00

Të Shtunën 9:00 - 14:00

Tiranë

Rruga " Marko Boçari"

Çmimi: nga

Compare Listings

Shit/Blerje
€820€1,600/m2
Shit/Blerje

Apartamente dhe dyqane,1+1,2+1, 3+1 Garden Residence Turdiu .

Rruga Beniamin Kruta, Tirana, Albania

Dhomë: 1Banjë: 1m²: 72

Apartamente ne Shitje

Ilir Cino

4 years ago

€820€1,600/m2

Dhomë: 1Banjë: 1m²: 72

Apartamente ne Shitje

4 years ago

Shit/Blerje
€1,190
Shit/Blerje

Apartamente per shitje ne residence

Rruga Dr Shefqet Ndroqi, Tirana, Albania

Dhoma: 2m²: 100

Apartamente ne Shitje

Olsi Cino

4 years ago

€1,190

Dhoma: 2m²: 100

Apartamente ne Shitje

4 years ago

Shit/Blerje
€155,900/TOTAL
Shit/Blerje

Apartament 2+1, 106m 2 per shitje, Rruga Marko Bocari !

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania

Dhoma: 2Banja: 2m²: 106

Apartamente ne Shitje

Ilir Cino

4 years ago

€155,900/TOTAL

Dhoma: 2Banja: 2m²: 106

Apartamente ne Shitje

4 years ago

Rezervuar
€1/TOTAL
Rezervuar

Apartament 2+1 per shitje sip 90 m2, Rruga e Elbasanit ..

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania

Dhoma: 2Banjë: 1m²: 90

Apartamente ne Shitje

Ilir Cino

4 years ago

€1/TOTAL

Dhoma: 2Banjë: 1m²: 90

Apartamente ne Shitje

4 years ago

Shitje / Sale
€129,000/Total
Shitje / Sale

Apartament per Shitje 2+1+ Post Parkim tek Kompleksi Magnet

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania

Dhoma: 2Banjë: 1m²: 90

Apartamente ne Shitje

user 3

4 years ago

€129,000/Total

Dhoma: 2Banjë: 1m²: 90

Apartamente ne Shitje

4 years ago

Shit/Blerje
€117,500€1,750/m2
Shit/Blerje

Apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1 per shitje prane Liqenit Artificial.

Rruga e Kosovarëve, Tiranë, Albania

Dhoma: 2Banja: 2m²: 67

Apartamente ne Shitje

Ilir Cino

4 years ago

€117,500€1,750/m2

Dhoma: 2Banja: 2m²: 67

Apartamente ne Shitje

4 years ago